ul. Warszawska 127, 21-500 Biała Podlaska
tel. 83 342 21 61
Odwiedzin 108580

O nas

Firma CYDEJKO istnieje od roku 1968 roku jednak jej założyciel Józef Cydejko z motoryzacją ,remontami silników i techniką jest związany już od roku 1955 kiedy to rozpoczął pracę ze swoim ojcem Janem Cydejko w zakładzie ślusarskim.

Na początku podstawową działalnością była naprawa samochodów i motocykli następnie od początku lat 70-tych firma zaczęła przekształcać się i do gamy swoich usług dodała regenerację wałów korbowych do silników dwusuwowych oraz obróbkę mechaniczną podzespołów silnikowych czterosuwowych.

W roku 1994 firma CYDEJKO została przeniesiona do już trzeciej siedziby przy ul. Warszawskiej 127 w Białej Podlaskiej.

Aktualnie prowadzona jest przez Mariana Cydejko.

W dniu dzisiejszym jest to zakład wyspecjalizowany w mechanicznej obróbce silników spalinowych, prowadzimy urzędową Stację Kontroli Pojazdów ,a także usługi związane z ogólnie pojętą mechaniką pojazdową i diagnostyką komputerową.

Firma należy do Engine Expert - sieć specjalistów silnikowych
Specjalista od silników Cydejko Biała Podlaska

Wszystkie usługi są wykonywane na najwyższym poziomie dzięki użyciu nowoczesnych technologi oraz maszyn takich renomowanych firm jak: SUNNEN, KWIK WAY(USA), BERCO, ROBBI(Włochy), WMW, MATRA, MAHA(Niemcy), MIRA(Szwajcaria), PICCINOTTI (Włochy).

Dzięki tak rozbudowanemu parkowi maszynowemu jak i dobrze wyszkolonej załodze posiadającej wieloletnie doświadczenie, usługi wykonywane są na najwyższym poziomie. Współpracujemy zarówno z dużymi firmami usługowymi, stacjami napraw, firmami przewozowymi, ale przede wszystkim z klientami indywidualnymi. Naprawiamy zarówno silniki do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz autobusów jak również sprzętu budowlanego czy rolniczego.

Mechanika pojazdowa Cydejko S.C. Biała Podlaska

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy


Marian Cydejko

Firma należy do Engine Expert
Sieć specjalistów silnikowych
Partnerzy
Cydejko S.C. Mechanika Pojazdowa, Biała Podlaska
Projekt i wykonanie: www.orange-computers.pl