ul. Warszawska 127, 21-500 Biała Podlaska
tel. 83 342 21 61
Odwiedzin 108578

Oferta / Auto Serwis

Wyobraż sobie:
z jakiegoś powodu musisz oddać swój pojazd do naprawy....,nie działa tak jak powinien, albo wszystko działa poprawnie, a Ty chcesz jechać na urlop i chcesz sprawdzić swój samochód. Zastanów się chwilę, czy chcesz czekać na wykonanie usługi wiele dni? Czy chcesz, aby Twoje auto było naprawiane lub sprawdzone przez ludzi, którzy robią to bo muszą, i nie mają do tego powołania? Czy chcesz po kilku dniach wracać do warsztatu albo mieć zmarnowany urlop ponieważ nie dokręcono jakiejś śruby?

Jeśli na te pytania odpowiedziałeś NIE, to powinieneś przyjechać do Nas. Dysponujemy zapleczem technicznym i parkiem maszynowym ,który pozwala na wykonanie wszelkich napraw, włącznie z naprawą głowicy po pęknięciu paska rozrządu, uszkodzeniu uszczelki pod głowicą, zatarciu wału korbowego a nawet badania technicznego pojazdu w urzędowej SKP co finalnie oszczęda Twoj czas i pieniądze!!

To jest podstawowa różnica między naszym warsztatem, a wszystkimi innymi. My nie oszczędzamy na jakości części, i nie wykonujemy napraw “na drucik”. Dzięki całemu zapleczu, które posiadamy oraz kompleksowości naszych usług oszczędności generujemy choćby przez ograniczenie podwykonawców , a tym samym odpowiedzialność za usługę pozostaje w jednych rękach. Jeśli to Cię nie przekonuje, to zastanów się co myślisz gdy oglądasz w telewizji programy, w których samochody naprawiane są z pasją i zaciętością przez fachowców, w naszej firmie jest identycznie! Do każdego auta podchodzimy indywidualnie, co owocuje skutecznością napraw.

Pełną naszą ofertę możesz znaleźć w działach: Oferujemy pełen zakres usług mechanicznych i diagnostyki samochodów osobowych i dostawczych.

Usługi obejmują:
 • naprawa lub remont kapitalny silnika, głowicy
 • diagnostyka komputerowa
 • wymiana i naprawy układów rozrządu
 • przeglądy okresowe
 • przeglądy przed zakupem samochodu -sprawdzenie zawieszenia, grubości lakieru oraz diagnostyka komputerowa
 • wymiana oleju silnikowego, płynów eksploatacyjnych i filtrów
 • kontrola i naprawa zawieszenia: przód i tył
 • geometria 3d NOWOŚĆ
 • kontrola i naprawa układu kierowniczego
 • wymiana lub toczenie tarcz i bębnów hamulcowych
 • wymiana klocków i szczęk hamulcowych
Usługi specjalne:
 • wykonujemy regenerację (naprawę) gwintu świecy zapłonowej bez zdejmowania głowicy!!!
Oferujemy także części zamienne firm:
KOLBENSCHMIDT, VALEO, MANN, FILTRON,GLYCO,GOETZ,TEXTAR, GATES, CONTITECH, BERU, VICTOR REINZ, SKF, LEMFORDER, BREMBO,AJUSA, NGK, CASTROL,MAHLE,FRECCIA,ATE,BOSCH,ELRING,MOOG,RUVILLE.

W naszym warsztacie klient może zadawać pytania, na które zawsze otrzyma wyczerpującą odpowiedź. Informujemy w pierwszej kolejności o przewidywanych kosztach ewentualnej naprawy o dokonywanych naprawach oraz jaka naprawa może być konieczna w najbliższym czasie w związku z normalnym zużyciem mechanizmów pojazdu.

Dzięki zastosowaniu się do surowych norm technologi napraw i zaleceniom wykonawczym producentów uznanych marek samochodów nasza obsługa doskonale się sprawdza.
Firma należy do Engine Expert
Sieć specjalistów silnikowych
Partnerzy
Cydejko S.C. Mechanika Pojazdowa, Biała Podlaska
Projekt i wykonanie: www.orange-computers.pl